fbpx

Portrétní fotografie

Home » Služby » Portrétní fotografie

Zázemí vlastního fotoateliéru poblíž historického centra Tábora.

Ve fotoateliéru pod Kotnovem vyfotím Vás, Vaši rodinu, děti, domácí mazlíčky… Jednoduše co si vzpomenete. Zároveň zajistím výrobu obrazu nebo dárkového předmětu dle Vašeho přání. Fotografuji děti, rodiny, samostatné portrétní snímky. Dále nabízím produktovou fotografii a mnoho dalšího.
Nechcete se sami nechat fotografovat, ale někomu tuto možnost darovat? Rád pro Vás připravím Dárkový poukaz na fotografování v ateliéru v hodnotě, kterou si sami zvolíte.

Při fotografování je především potřeba, abyste se cítili příjemně a nepociťovali z fotografování stres. Preferuji osobní přístup a vzájemnou spolupráci. Při fotografování jsou pro mě nadevše požadavky Vás, klientů, a na základě toho se celá spolupráce odvíjí.
Fotografování probíhá víceméně individuálně podle požadavků a přání zákazníka. Nejsou žádná pevně stanovená pravidla, která je třeba striktně dodržovat. Vesměs probíhá spolupráce tak, že si klient sám řekne, jakou má představu a na té společně fotografování budujeme. Pokud není představa žádná nebo velmi mlhavá, mohu celé focení vést sám a postupně se dopracujeme k plné spokojenosti.
Fotografie následně získáte elektronicky a zároveň i vyvolané v profesionální laboratoři. Podle svého uvážení dělám zdarma barevné varianty (černobílé, sepie, parciální odbarvení atp.) vybraných fotografií – můžete si sami říci, které fotografie chcete takto upravit.

Malé focení

5 upravených fotografií

Fotografování trvá přibližně 20-30 minut. Z nafoceného materiálu společně vybereme 5 fotografií, které dostanete upravené a vyretušované (standardní retuš) v maximální tiskové kvalitě (24Mpix) v elektronické podobě.

 

750,-

každá další fotografie 140,-

Střední focení

10 upravených fotografií

Fotografování trvá přibližně 30-60 minut. Z nafoceného materiálu společně vybereme 10 fotografií, které dostanete upravené a vyretušované (standardní retuš) v maximální tiskové kvalitě (24Mpix) v elektronické podobě a dále těchto 10 fotografií vyvolané ve formátu 10x15cm (v hodnotě 100,-).

1400,-

každá další fotografie 130,-

Velké focení

15 upravených fotografií

Fotografování trvá přibližně 45-90 minut. Z nafoceného materiálu společně vybereme 15 fotografií, které dostanete upravené a vyretušované (standardní retuš) v maximální tiskové kvalitě (24Mpix) v elektronické podobě a dále těchto 15 fotografií vyvolané ve formátu 10x15cm (v hodnotě 100,-).

1900,-

každá další fotografie 120,-

 

Koupit dárkový poukaz na fotografování >>