fbpx

Fotografování psů

Home » Služby » Fotografování psů

Fotografování zvířat mě poslední dobou baví čím dál tím více a i se mu více věnuji. Převážně tak pomáhám pejskům a kočičkám v útulku v Táboře, což samozřejmě dělám zdarma, ale spousta lidí má svého zvířecího miláčka doma a také by si ho přála zvěčnit, proto je tu nabídka i pro Vás 🙂 A mimo jiné tím zprostředkovaně pomůžete i opuštěným pejskům a kočičkám, jelikož prostředky z focení využívám právě na další pomoc v útulku.

Předpokladem k focení poutavých snímků Vašeho miláčka je alespoň základní poslušnost (sedni, lehni, ke mně atp.), nicméně to není podmínkou. Focení většinou probíhá venku a místa vybíráme s majitelem tak, aby to pejskovi vyhovovalo a cítil se dobře.

Co vzít s sebou?

Určitě obojek a vodítko. Pokud má Váš miláček rád aporty, tak vezměte míček, létající talíř, uzel nebo něco podobného, s čím bude moci řádit. A samozřejmě horu pamlsků, aby bylo čím uplácet.

Kde se fotí?

Nejraději mám focení venku na louce, v lese, což nám umožní udělat přirozené fotografie. Je možné i focení v ateliéru – vše záleží na domluvě.

Malba z fotografie

V případě zájmu je možné z fotografie vytvořit grafickou malbu. Primárně je tato služba určena pro mé klienty, ale je možné grafickou malbu vytvořit i z Vámi dodaných fotografií.

Before Image After Image

 

Cena fotografování venku:

Malé focení

5 upravených fotografií

750,-

každá další fotografie 140,-

Střední focení

10 upravených fotografií

1400,-

každá další fotografie 130,-

Velké focení

15 upravených fotografií

1900,-

každá další fotografie 120,-

Cena fotografování v ateliéru:

Upozornění: Focení v ateliéru vyžaduje poslušnost ze strany pejska.

Malé focení

5 upravených fotografií

850,-

každá další fotografie 140,-

Střední focení

10 upravených fotografií

1500,-

každá další fotografie 130,-

Velké focení

15 upravených fotografií

1900,-

každá další fotografie 120,-

pozn.: fotografie jsou odevzdány v elektronické podobě

Kdo vybírá výsledné fotografie?

V tom je trošku rozdíl oproti fotografování lidí. U psů užší výběr fotografií vybírám sám, aby se výstup skládal z těch nejlepších a z nich si následně klient vybírá fotografie ke zpracování. Počet je značně variabilní – záleží na chuti pejska se fotit, stráveném času na focení, představě klienta atp.